4 aukštas

COVID-19 keičia ne tik mūsų visų išvaizdą įvairiaspalvėmis kaukėmis. Keičiamės ne tik išvaizda, keičiasi ir darbo vietos samprata aplamai, judumui tampant neatsiejama daugelio darbo dienos dalimi. Modeliuojama, kad visai netolimoje ateityje trečdalis darbuotojų dirbs ne biuruose, kurie jau buvo tapę įprastais ir tarsi tradiciniais, bet savo darbo valandas skaičiuos būdami neprisirišę prie vienos fizinės vietos. Pastaraisiais metais Lietuvoje aktyviai auga bendradarbystės erdvių skaičius bei jų užimtumas. Kaunas – ne išimtis.

Nieko jau nenustebinsi pasakęs, kad tokių įmonių atsiranda ženkliai daugiau, jos renkasi bendradarbystės erdves, dirba ten, kur žmogus prisėda valandai ar pusdieniui. Ypač tai pasakytina apie kūrybinių profesijų atstovus, programuotojus, paslaugų pardavėjus, galinčius apsieiti tik su personaliniu kompiuteriu ar planšete ir kurių darbo grafikas, jo vieta nėra fiksuoti. Svarbiausia – rezultatas, kurio tokie darbuotojai siekia, motyvuotai atlikdami funkcijas iš bet kurios vietos.

KONVERSUS verslo centras, Chemijos g. 15
Darbo vietų nuoma Kaune

Strategiškai patogioje Kauno vietoje įsikūrusio verslo centro KONVERSUS 3 aukšto erdvėse įrengta apie 40 bendradarbystei skirtų darbo vietų, jų skaičius ir užimamas plotas paprastai ir operatyviai gali būti keičiamas pagal konkretų poreikį. Priklausomai nuo kiekvieno kliento, gali būti naudojamasi biurais, kurių darbo vietų skaičius svyruoja nuo 1 iki 8. Kiekviename pastato aukšte yra 12 dedikuotų nuomojamų bendradarbystės darbo erdvių.

Dirbantiesiems savarankiškai, t. y. laisvai samdomais darbuotojais, ‘freelancer`iams’ susitikimai su klientais, kolegomis dažniausiai vyksta nepriklausomoje mūsų ‘būstinėje’, būtent jiems yra orientuota KONVERSUS naujoji veiklos koncepcija. Tikime, kad tokia mūsų įmonės politika gali pasitarnauti daugeliui suinteresuotųjų, verslių žmonių, smulkių ir vidutinių įmonių.

Esamoje pastato erdvėje yra visos sąlygos veikti tiek didžiausiems IT programinės įrangos kūrėjams, gamintojų atstovams, tiek ir kitų sričių specialistams, dirbantiems Lietuvoje pasauliniams koncernams, kuriantiems produktus savo užsakovams iš užsienio šalių.

Nuoma Kaune
Patalpos biurams, bendradarbiavimo erdvės
KONVERSUS biurų pastate šiuo metu išnuomota apie 30–40 proc. bendradarbystės vietų. Klientai įsikuria dėl keleto svarbių priežasčių: dėl patogaus susisiekimo, dėl reprezentacijos, dėl darbo efektyvumo. Nedidelį biurą starteginėje Kauno vietoje dažniausiai verta nuomotis keletui žmonių, kuriems nereikalinga kiekvieną dieną būti vienoje miesto dalyje. Tokiu atveju dar galima taupyti savo brangų laiką, kadangi nėra poreikio rūpintis administracinėmis funkcijomis, biuro valymu, techniniais eksploatacijos ir kasdienės priežiūros klausimais.

Vis daugiau sąnaudas skaičiuojančiųjų verslininkų bendradarbystės erdves renkasi dėl galimybės padidinti darbo efektyvumą, socializacijos galimybių ir psichologinio aspekto. Tokio tipo ‘biurui’ nuomotis bendradarbystės erdves ypač aktualu besiverčiantiems individualia veikla ar startuoliams verslo pradžiai. Jeigu verslas augs – nesudėtinga praplėsti organizacijai reikalingą darbo vietų kiekį, nuomojantis ne vieną kabinetą, bet kelis ar rinktis didesnio ploto erdves, skirtas vidutinėms bei stambesnėms įmonėms.

Apibendrinant pasakytina: KONVERSUS darbo vietos ir susitikimų kambariai, kava ir arbata, sultys ir užkandžiai, tinklų saugumas, biuro ir sekretoriato paslaugos, automobilių stovėjimo aikštelė, foto studijos ir viskas, ko tik gali prireikti yra skirta sklandžiam mūsų klientų darbui, nesukant galvos dėl smulkmenų.

 

 

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
x